yt
Soru Sahibi
23 Ocak 2023 18:48

Geçmeyen akıntı

Merhaba, 41 yasına erkeğim. ben uzun yıllar antidepresan ilaçlar kullandım. en son stilizan ve cymbalta kullanırken sadece sağ göğüs ucundan kendi kendine saydam bir akıntı olduğunu tisortumdeki lekeden dolayI farkettim. stilizan'ı kestik ancak kendi kendine olmasa da sıkınca aktığını gördüm. endokrinolojiye gittim. prolaktin - testosteron ve diğer testler normal. meme ultrasounda da bir sorun çıkmadı. 5 hafta önce de cymbalta'yı da bıraktım ancak halâ sağ tarfi sıkıp kurcalayınca damla şeklinde saydam akıntı oluyor. sizce daha başka tetkikler de yaptırmalı mıyım ? tesekkurler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Beyza Özçınar
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

Meme muayenesi ve meme ultrasonunuzda bir şey çıkmadıysa takip etmek lazım. Sık sık meme başınızı sıkmayın ayda 1 kez kontrol edin 2-3 ay içerisinde geçmezse tekrar kontrole gidin.

26 Ocak 2023 19:10