CY
Soru Sahibi
8 Haziran 2021 02:46

Panik atak

Hocam merhabalar ben 1.5senedir panik atak ve anksiyete hastasiyim selectra 200mg reaxpin 5 mg ve buspon 10mg kullanıyorum size sorum şu ki ben bekçi olabilir miyim yani benim panik atak göreve yapmama silah tutmama engel midir?

2 cevap
Cevaplar (2)

Panik bozukluk bekçilik yapmanıza engel olacak bir rahatsızlık değildir. Reçeteniz değişmeli.

8 Haziran 2021 03:13
CY
Soru Sahibi

Hocam reçete değişmeli den kastınız nedir?

9 Haziran 2021 00:20

İlaçlarınızın çoğunun dozları da dahil olmak üzere hatalı olduğunu söylemek istemiştim.

9 Haziran 2021 08:49