DS
Soru Sahibi
29 Haziran 2012 11:27

özgüven problemi

hocam iyi günler. Ben 22 yaşında bir öğrenciyim.benim diş problemim küçük yaşlarda başladı şu an için çarpık bir diş yapım var bunun yanında gülüş tasarımı konusunda da yardım almak isitiyorum.Böyle bir tedavinin en kısa sürede nasıl tamamlanacağı ve bana maliyetinin ne olacağı konusunda bilgi rica ediyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba.. çarpık dişler ortodonti(tel tedavisi) ile düzelebilir. ortalama 1-1.5 sene sürer. ortalama maliyeti 3000tl-5000tl arasıdır. ortodonti yapılmazsa, porselen laminate veneerler ile dişlerin görünüşleri ve çarpaşıklıklar düzeltilebilir. ön 6-8-10 dişe yapılması gerekebilir. tanesi ortalama 500tl-600tl civarındadır. geçmiş olsun..

2 Temmuz 2012 16:09