NE
Soru Sahibi
16 Ağustos 2012 15:35

Ağızdan Kan Gelmesi

Sayın Gökhan Bey, merhaba ;benim sorunum sabahları ağzımdan kan gelmesi.Bununla ilgili olarak birçok dr ile görüştüm(diş hekimi,dahiliye,kbb,göğüs hastalıkları) muayene sonucunca birşey olmadığını söylediler.Lakin benim şikayetim geçmedi.Sabahları ya da gün içerisinde tükürdüğümde yine ağzımdan kan geliyor ne yapmam gerektği konusunda beni bilgilendirirseniz sevinirim.İyi günler.

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba.. sorununuz yüksek ihtimalle dişetinde.. dişeti iltihabı nedeniyle kanama olur. bir dişeti hastalıkları uzmanına (periodontolog) görünmenizde fayda var. geçmiş olsun..

19 Ağustos 2012 19:54