YK
Soru Sahibi
11 Eylül 2012 16:03

ikinci azı

Merhaba oğlum 3 yaşında zannediyorum 2. azı dişlerini çıkarıyor en arka alt taraflar beyazlamış ve ağlayarak çok acıdığını söylüyor bu acıyı hafifletmek için ne yapılabilir birde tahmin ettiğim gibi çıkanlar 2. azı dişlerimidir teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba.. evet en arkada ise 2. büyük azı dişleridir. eczanelerde dişeti üzerine sürebileceğiniz ilaçlar mevcut ama her zaman çok iyi sonuç veremeyebiliyor. çak akut ağrılı dönemlerde ağrı kesici vererek bu dönemi atlatmanız gerekecek maalesef. geçmiş olsun..

12 Eylül 2012 13:31