kh
Soru Sahibi
11 Ağustos 2019 20:06

ön dış kırığı

Merhaba Hocam benim iki ön disimin de çürük oluştu O çürüğün temizlenip tekrar aynı şekilde doldurulması gerekmektedir Ama ön dişler olduğu için görüntü çok önemli Nasil bir düzeltme yapilabilir İşlemden sonra güldüğümde ön dislerimde işlem olunduğu farkedilmeyecek bir şekilde iistiyorumm yani doğal bir görünüm olacak mı?

3 cevap
Cevaplar (3)

Merhaba geçmiş olsun dileklerimizle... Mevcut çürük oluşmuş dislerinize dolgu işlemi yapılır sonrasında estetik bir işlem ile cekindiginiz görüntü olmadan tamamen giderebiliriz... Size uygun bir tarihte klinigimizden randevu alarak iletisime geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim Dr.Ayşe İnce

14 Ağustos 2019 22:18
kh
Soru Sahibi

Peki ben nasıl randevu alabilirim Size ulaşabileceğimiz herhangi bir numara göremedim veya sekreteriniz varsa ona Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim çünkü gelmeyi istiyorum fakat nasıl ulaşabileceğimi bilmiyorum cevabinizi bekliyorum Hayırlı günler dilerim ?

15 Ağustos 2019 15:23

Merhaba hediye hanım Web ten ismimizi yazarsaniz gerekli iletisim bilgilerimiz mevcut... *** *** ** 30 Sağlıklı günler dileriz...

15 Ağustos 2019 20:40
kh
Soru Sahibi

Yazdım ama yine Bir numara cikmadi Bu yazdığınız numara ile iletişime geçmeyi deniycem

16 Ağustos 2019 11:29

Tsk ederiz sağlıklı günler dileriz... Dr.Ayşe İnce Alagöz

16 Ağustos 2019 16:27