ŞE
Soru Sahibi
9 Şubat 2019 20:45

Ön 2 dişin önde olması

Merhabalar, dişlek birisiyim ön 2 dişim ileride. Tel taktırmak istiyorum ama ne kadar sürede çözüme kavuşurum maliyeti ne olur bilgi verebilir misiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Barış Ünlü
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

selamlar tedavi süreniz ve maliyetler için sizi görmemiz gerekir. süre ve maliyetler ağzınızdaki sorunun ciddiyeti ile yakından ilgilidir. ayrıca web üzerinden böyle bir soruya ortalama dahi olsa cevap veremem. kusurabakmayın lutfen.

12 Şubat 2019 14:12