ÇK
Soru Sahibi
30 Eylül 2019 13:17

Oğlum İcin

Oğlm 16 aylk. Ver, getir vs komutlari yapmiyor. Hayvanlari bulmuyor gorme ve duyma br prblm yk. Bazi kelimeleri diyor. Uyku ve yeme problemi yk. Cok asiri hareketli. Oyuncklra ck karsi ilgisi yk. Birseyler ogretmek istedgmde istemedgni anliyrm itiyor atyr kacyr. Ne yapmam lazim yardimci olurmusunuz

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar çocuğunuz eğer bu belirttiğiniz becerileri yapmıyorsa iletişimle ilgili yada başka bir sorun olabilir bununla ilgili bir uzman tarafından degerldirilmesi gerekir ...16 aylık bir çocuğun bu tür becerileri yapmış olmasi gerekir..sevgiler

30 Eylül 2019 14:13