ÇA
Soru Sahibi
8 Eylül 2019 23:05

boy uzaması

hocam merhabalar oğlum çok uzun eşim 180 ben 170 oğlum 27 aylık ve tam 100 cm tabiki gelişmesi büyümesi bizi mutlu ediyor ama ayrıca testislerinde teniyle aynı renk tüylenme mevcut olunca genetiğin dışında hormonal başka bi sebebi olabilir mi diye düşündüm. davranışlarında anormal bir durum yok. konuda beni aydinlatirsaniz sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

merhabalar ..bu konuyla ilgili kesin bilgi alabilmek için cocuk doktorunuza iletin ve bununla ilgili sizi endokrinoloji uzmanına gitmenizi önerebilir..ihtiyaç duyduğu takdirde..sizde sorularınıza cevap bulmuş olursunuz..

14 Eylül 2020 14:45