KM
Soru Sahibi
22 Temmuz 2011 15:30

Oğlum 3 yaşında 15 gündür öksürüyor kanda akciger filminde bişey çıkmadı il

Oğlum 3 yaşında 15 gündür öksürüyor kanda akciger filminde bişey çıkmadı ilk başka amoklavin ve benical verdiler geçmedi sonra klax hydrlyn ve ventolin verdiler geçmedi kusmaya başladı ateşi hiç çıkmadı boğazı kızarık tı 2 gündür ağız ve boğazında kırmızı ortası beyaz yaralar çıktı gittiğimiz dr.danıştım klaxı değiştirelim suprax kullan asist kullan dedi klaxı 3 gün kullandık 2 haftada 3.antibiyotik olacak doğrumudur. ne yapmalıyım çaresiz kaldım acilen cevap verebilirmisiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ayşen Bingöl
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi

Bu tur bir klinik tabloya bilgisayar ortamında yardımcı olmak mumkun degil. Muayene etmek gerekli. Ancak bu tabloya bu kadar anibiyotik gerekmez

26 Temmuz 2011 22:48