21 Temmuz 2011 14:02

mrb ben 19 yaşındayım bacagımdakı kitleden dolayı ameliyat ve kemoterapi gö

mrb ben 19 yaşındayım bacagımdakı kitleden dolayı ameliyat ve kemoterapi gördüm 6kür kemoterapiden sonra filimlerim cekildi akciger filimin raporunda sağ akcıgerde 5mm non-speftik nodul bulunmuştur diyo bunun ne demek oldugunu öğrenebilirmiyim şimdiden teşekkürle..

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ayşen Bingöl
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi

Daha onceden uygulanan Kemoterapi bu tur noduller yapabilir. Ancak yine de sizi takip eden onkologa gostermelisiniz.

26 Temmuz 2011 22:46