bb
Soru Sahibi
1 Kasım 2013 02:28

NE ZAMAN GEÇER ??

hocam ben temmuz ayında motosiklet kazası geçirdim ve sağ bacağımda femur kırığı olustu ve platin taktılar ilk ay hiç ayağımın üstüne basmadım 2.ay ise çift koltuk deynekleriyle yurudum şimdi ise tamamen attım deynekleri ama ayağımda yürürken hafif bi sekme oluyo bu zamanla geçermi ve bide merakettiğim ayağım eski haline tam anlamıyla ne kadar sürede döner.. cevabınız için teşekür ederim.SAYGILARIMLA

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nail Kır
Ortopedi ve Travmatoloji

Ayak bileği ve diz mafsallarının tam kapasite çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz,onlar tam fonksiyonda ise yürüyüş egzersizleri özellikle tek tek bacaklara tam yük verme çalışması ile kötü yürme şekli düzelir.

3 Aralık 2013 14:56