DD
Soru Sahibi
2 Ocak 2020 15:46

Nasıl yardımcı olabilir siniz

Hocam merhabalar ben eşimle yedi yıldır beraberim son bir yıldır da aynı evi paylaşıyoruz bundan önceki altı yılda cinsel beraberliğimiz oldukça fazlaydı her şey yolunda ve hiç bir sorun yoktu lakin aynı evi paylaşmaya başlatktan sonra fark ettim ki eşim de isteksizlikler başladı sanki altı yıl hiç beraber olmamışız gibi.... Ben istediğim halde beraber olamıyoruz yani sertleşme de gerçekleşmiyor ve bu durum ikimizi de çok üzüyor özellikle beni tabi...kısacası sizden yardım almak istiyorum Dr araştırırken sizi buldum İnternet sayfasında.... Eşimi ikna etmek zor olsa da sizinle görüşüp sizden yardım almak istiyorum lütfen bize yardım edin çünkü bu durum ilimize de zarar veriyor şimdiden çok tşkler dönüş yapmanızı bekliyeceğim

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun randevu alıp gelmeli psikojenik olabilir hastalıktan ileri gelebilir kombine bir problem olabilir

2 Ocak 2020 19:34