AZ
Soru Sahibi
15 Haziran 2011 20:04

mrblar hocam 40 yaşındayım bnm ayağıma 3 gün önce çivi battı ve gidip iğne

mrblar hocam 40 yaşındayım bnm ayağıma 3 gün önce çivi battı ve gidip iğne yaptırdım çeşitli kocakarı ilaçları uyguladım ama ayağım çok kötü ağrıyor üstüne basamıyorum nerdeyse ne yapmalıyım

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Bedirhan Küpeli
Aile Hekimliği

İğne yaptırdım dediğiniz tetanoz aşısını mı kastediyorsun? Ne tür kocakarı ilacı uyguladınız? Büyük ihtimalle enfeksiyon kapmıştır..antibiyotik ve antienlamatuar ilaçlar gerekecektir..en yakın sağlık kuruluşuna veya kendi aile hekiminize görünüp ilaç yazdırmanız iyi olur..sevgi ile kalın...

19 Haziran 2011 00:18