HD
Soru Sahibi
29 Ekim 2010 01:22

mls mi ? kavitasyon mu? esim uzakyol gemi kaptanidir..son iki yil icinde

mls mi ? kavitasyon mu? esim uzakyol gemi kaptanidir..son iki yil icinde yaklasik 20 kilo aldi, isinden dolayi diyet ve spor imkani bulamiyor. gemide bulunmadigi,kisa izin donemlerinde pek diyet yapmak istemiyor..gemide is yogunlugundan dolayi spor imkani yok.. 3 ay icinde mls tedavisi ile ideal kilosu olan 78 kiloya ulasmak istiyor. sizce mls iyi bir uygulama olabilir mi yada alternatif ne onerebilisiniz..kavitasyon alternatif olabilir mi?? esimin yasi : 30 kilo :96 boy 176cm tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Aytürk Aydın
Pratisyen Hekimlik

eşinizin beden kütle indexi:30.99 yani kilolu ve şişmalık sınırında.kendisinin bir hedef belirleyip araştırma yapmaya başlamış olması çok ümit verici.mls girişimsel bir yöntem ama kısa sürede güzel ,kalıcı sonuç alınmakta.ama girişimsel olmayan yöntemlerden faydalanmak daha akılcı diye düşünürüm.kavitasyon çok güzel bir alternatif.tüm yöntemlerin esas başarısı kişinin farkındalığı ile beslenme yanlışlarının düzeltilmesidir.

29 Ekim 2010 14:56