MR
Soru Sahibi
11 Ekim 2016 22:22

Mide rahatsızlığı

Merhaba ben 40 yaşındayım.mide şikayetinden doktora gittim gastirit ve bakteri olduğunu söyledi.suan ilaç tedavisi sürecindeyim.5 gün sonra bitecek.ama 2 gün önce göğüs kafesimden boğazıma doğru yutkundukca birşey geliyormuş gibi hissediyorum.sizce ne olabilir.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Alper Döventaş
Dahiliye - İç Hastalıkları , Geriatri

Endoskopi olmadıysanız, gastroenteroloji uzmanınızla görüşerek yaptırın. Genelde reflü nedeniyle olağan durumlardan biridir; ama endoskopik kontrolle normal olduğunun gösterilmesi gerekir. Geçmiş olsun, saygılarımla

16 Ekim 2016 21:03