BE
Soru Sahibi
4 Şubat 2019 21:31

Gegirme ve boğazda takılma hissi

Selam foktor bey 40 yaşındayım 1 haftadır göğsümden yukarı dogru bi gegirme hissi beni rahatsız ediyor ne olabilir gaviskon kullanıyorum faydasınıda görmedim siz ne tavsiye edersiniz dimdiden teşekkürler

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Alper Döventaş
Dahiliye - İç Hastalıkları , Geriatri

Gastroenteroloji uzmanına gözükün; gastrit ve7ya da safra kesesi problemleri nedeniyle endoskopi ve batın ultasonu gerekebilir Geçmiş olsun

7 Şubat 2019 14:23
BE
Soru Sahibi

Benim safra kesem alınmıştı yinede teşekkür ederim

8 Şubat 2019 12:48
Prof. Dr. Alper Döventaş
Dahiliye - İç Hastalıkları , Geriatri

Rica ederim :)

9 Şubat 2019 09:34