ÇZ
Soru Sahibi
18 Şubat 2021 06:10

Mide ca sonrasi

Hocam iyi günlebabam gecen yil evre3 mide kanserinden ameliyat oldu tedavisi ni gördü 15ay oldu ameliyat olalı simdi kuyruk sokumundw ki agri nedeniyle emar cekildi sonucta sakrum koksigal alanda santrql sağ lateralde presakral mesafeye dogrida uzanim gosteren yaklasik4*2.5cm boyutlarinda kitle lezyon izlenmektedir dio daha doktora gitmemize 10gun var aciklayabiliisiniz ne yazdığını teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, İlgili cerrahi klinik branş doktorunuz ile takibe devam etmelisiniz. Dr Volkan Baltacı

8 Ağustos 2021 13:45