n
Soru Sahibi
11 Aralık 2012 19:04

mezentrik lenf nodları

iyi akşamlar hocam benim kızım 4.5 yaşında bugün mezentrik planda en büyügü 8.3 mm boyutunda olmak üzere mezentrik lenf nodları izlenmiştir.hocam mezentrik lenf nodlar ne demek herhamgi bir tehlikesi varmı... şimdiden teşekkürler....

1 cevap
Cevaplar (1)

Uzmanlık alanım çocuk psikolojisi ve eğitimi olduğu için sorunuza yanıt veremeyeceğim maalesef. Bu konuyu bir çocuk hastalıkları uzmanı olan çocuk doktoruna danışmanızı öneriyorum. O size gerekli yönlendirmelerde bulunacaktır. Sevgiler...

11 Aralık 2012 22:47