YB
Soru Sahibi
22 Ekim 2017 21:16

Mesut hocam acil dönüşlerinizi bekliyorum

Mesut hocam annem safra yolu kanseri ve karaciğere metastaz var durumun aciliyetini bilirsiniz size ulaşmaya çalışıyorum sizden çok memnun kalan hastalar tanıdım anneme bakmanız için bezmialeme geldik yalnız işlemlerimiz Çapa’da yapıldığı için kabul edilmedi ama sizin tedavinize ihtiyacımız var lütfen olumlu yanıt verin

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mesut Şeker
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

çok geçmiş olsun hastane dışından hasta alamıyoruz yetişemediğimiz için ayrıca benim astım hastalığım var ve son 1 aydır poliklinikte arada nebül alarak çalışıyorum inşallah tedaviniz başlamıştır tekrar geçmiş olsun ek görüşalmak isterseniz yarın 16-17arası uğrayabilirsiniz

1 Kasım 2017 23:02