KG
Soru Sahibi
25 Eylül 2009 14:33

merhaba seyfettin bey ben 51 yaşında veterin hekimle evlenme vadiyle birlik

merhaba seyfettin bey ben 51 yaşında veterin hekimle evlenme vadiyle birlikte yaşamaya başladım maddi durumu hiç yoktu muayeneyi açtık benim imkanımla işler yoluna girdi bu arada hergün hat safada alkol bana şitdet sürdü sabrettim şimdi tek kelimeyle istemiyoorum dedi ve beni kovdu maddi manevvi zarardayım maddiyat neyse fakat hakketedigim bu olayı atlatamıyorum yaşadıgım işkenceleri unutamıyorum resmi nikah olmadıgından polisde bişey yapmadı resmen kullanıldım bana bir yol gösterirseniz sevinrm

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın Keklik, Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum,alkol ve beraberinde şiddetucuz kurtulmuşsunuz...size psikolog olarak tavsiye edebileceğim öncelikle özel veya resmi herhangi bir sağlık kuruluşu psikiyatr servisinden destek almanız,gerekirse uzman doktor sizi psikoloğa yönlendirecektir,ayrıca ayrıldığınız şahısa da yasal olarak yapabileceğiniz bir şeyler olması gerektiğini düşünüyor,bu konuda da bir avukata danışabilirsiniz. Psk.Seyfettin TEKİN

11 Ekim 2009 20:43

7 yıl geçmiş aradan.

12 Temmuz 2017 15:10