ce
Soru Sahibi
11 Mart 2014 12:20

acil cevap verir misiniz

9aylık evliyim ve esim engelli ailesi var bende memurum ailem olmadıgı için her kavgada param var diyorum esimin ailesi gerizekalı yok zekasında sorun var diolar ve ben iyice sinir oluyorum ne yapmam lazım acaba cevap verir misiniz

3 cevap
Cevaplar (3)

Merhaba, Sorunuzu daha açıklayıcı yazarsanız size yardımcı olabilirim.

19 Mart 2014 11:26
ce
Soru Sahibi

ben 9 aylık evliyim eşimle kavga edip duruyoruz köye eşimin ailesine gidiyoruz orda durduk yere zekasında sorun var diyor babası benim eşimde babasına daha söleme diyecegine dahada destek çıkıyor vede benim annem babam yok ama halamlara karsı saygısız duruyor eşim benim ailemi begenmedigi için bu aralar anneside sizin aileniz bizim aile gibi baglı deil dio selam veya hosgeldin demiyorlar diolar ama bizimkiler öle saygısız degiller ben napayım bilemedim bi tane halam bu yasıma kadar büyyüttü annem gibi oldu ama onuda begenmiyor eşim aslında halam kötülügüne birşey demiyor benim eşim engelli birgünden birgüne halam sen bunu boşa yada gecinemezsiniz bile demedi dahada sorun yapma emine deyip duruyor yani oglan tarafı savunuyor ama oglan tarafı kıymet bilmiyor ne yapalım lütfen acil cevap verin iyice psikolom bozuldu

20 Mart 2014 09:47

Merhaba, Sorularım 1-Eşinizin engeli nedir, 2-Eşiniz ne iş yapıyor, 3-Siz devlet memuru musunuz 4-Halanız ve siz aynı yerde mi yaşıyorsunuz. Selamlar

21 Mart 2014 19:53
ce
Soru Sahibi

eşim engelli veya bir diger özürlü kaza geçirmiş 2006 da bir degnekle gidiyor evde degneksiz yürüyor 2. eşim çalışmıyo iş bulamadı daha 3.ben devlet memuruyum 4. ben balıkesir sındırgıda yaşıyorum halam balıkesirde yaşıyor

24 Mart 2014 09:16

Merhaba, Öncelikle size biraz daha fazla sabır diliyorum,eşiniz özel durumu nedeniyle sizden farklı bir psikoloji içinde,sizinle ilgili söylediği "ailesine destek veriyor"şeklinde ifade ettiğiniz sözleri hoş olmasa da siz hoş görün,genellikle gelin-kaynana anlaşmazlıkları Türkiye de hatta dünyada da olağan karşılanan şeyler,henüz 9 aylık evlisiniz umarım size zamanla alışacaklardır,ayrıca sorununuzu Balıkesirde aile danışmanlık hizmeti veren bir kurum varsa eşinizle beraber giderek çözmenizi tavsiye ederim.İyi günler dileklerimle,hoşçakalın.

27 Mart 2014 12:41