AM
Soru Sahibi
12 Eylül 2017 11:15

Merhaba hocam

Merhaba hocam saçlarım yaklaşık bir buçuk aydır günde 100 bazende daha fazla dökülüyor saç derim çok kaşınıyor kasinmamnin olduğu yerde elimi attıp hafifçe çektiğinde en az 3 tel seçim dökülüyor dökülen saçlarım sararmış ve zayıf görünüyor devlet hastanesinde cildiye bölümüne gittim kan tahlili yaptırdım herşey gayet normal dedi dökülme durmasa saç prp mezateRapis yaptır dedin fiyatı 500 tl bu parayı vercek maddi durumum yok bir öneriniz var mı acaba teşekürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Oncelikle yas kullanilan ilaclar ve hormonal seviyedeki degisimler bunu etkiler ancak sac derinizde bir lezyon tarifliyorsunuz tinea capitis alopesi areata sebaroik dermatit denilen bazi tanilar var bunlarin ekarte edilmesi ve tedavi edilmesi gerekir egitim arastirma veya universite hastanesini tavsiye ederim oncelikle.Sonuc alinamamasi halinde uygulanabilir.Gecmis olsun...

12 Eylül 2017 22:50