KD
Soru Sahibi
2 Aralık 2015 01:15

Merhaba hocam

Hocam merhaba benim problemim Güneş lekesi 2 yıldan beri yanak bölgemde 1 lira büyüklüğünde Güneş lekesi mevcut darphın leke setini kullandım fakat çok açılma olmadı bu arada hocam şuan diode lazer ile yüz bölgeme Epilasyon uygulanıyor lekeler için gittiğim cildiye Dr bana lazer Epilasyon uygulandığından dolayı herhangibir tedavi lekelerine uygun olmaz dedi yoksa dahada lekelenir yüzün dedi çok üzüldüm ne yapabilirim ayrıca hocam bi blokta madecasol merhem ve bepantol plus karışımının lekelere iyi geldiği söyleniyor 1 haftadır uyguluyorum şuan çok fark olmamakla birlikte sanki biraz açıldı gibi lekem sizce bu ikil kremi kullanmalımıyım ne kadar süre kullanılır yada acnelsel kremi kullsnabilirmiyim lazer Epilasyon sırasında şimdiden çok teşrkkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Cilt lekenizin bir çok tedavi seçeneği var. Ancak size doktorunuzun söylediği gibi lazer epilasyon sırasında bu tedaviler kullanılırsa lekeniz artabilir. Bu nedenle epilasyonunuzun sonlanmasını beklemenizi tavsiye ederim...

23 Aralık 2015 12:46