ÖN
Soru Sahibi
11 Haziran 2011 20:35

Merhaba hocam. Eşimin son 2 sperm testi sonuçları söyle; ABSİNANS 3.GÜN

Merhaba hocam. Eşimin son 2 sperm testi sonuçları söyle; ABSİNANS 3.GÜN TARİH HACİM 2 ML *** *** ** LİKEFAKSİYON >30 DAK. VİZKOZİTE (++) AGLÜTİNASYON YOK HAZIRLIK ÖNCESİ BULUNAN DEĞER NORMAL DEĞER SAYI 20 MİLYON/ML >20 MİLYON/ML HAREKETLİLİK(%) 25% >%30 PROGRESİF HAREKETLİ SPERM SAYISI 1 MİLYON/ML >3 MİLYON/ML PROGRESİF HAREKETLİLİK(%) 20% >%30 SPERM DIŞI HÜCRE 300 BİN//ML <1 MİLYON/ML MORFOLOJİ (KRUGER) 8% >%4 HAZIRLAMA TEKNİĞİ Yoğunluk Gradyan HAZIRLIK SONRASI BULUNAN DEĞER HACİM(ML) 0.4 ML SAYI 5 MİLYON/ML HAREKETLİLİK (%) 80% PROGRESİF HAREKETLİ SPERM SAYISI 3 MİLYON/ML PROGRESİF HAREKETLİLİK(%) 75%

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Seda Yılmaz
Histoloji ve Embriyoloji

sanırım mailiniz iki kez gelmis. diger sorunuzda cevabi bulabilirsiniz iyi gunler

14 Haziran 2011 09:50