YB
Soru Sahibi
23 Aralık 2009 19:06

Merhaba hocam, Benim size sorum değil de bir önerim olacak. Sizler doktor

Merhaba hocam, Benim size sorum değil de bir önerim olacak. Sizler doktor olarak sağlığın kıymetini daha iyi biliyorsunuz. Bu noktadan bakıldığında doğal tedavi yöntemlerinden olan termal tedavi konusunda eminim bilgi sahibisinizdir. Bizler termal tedavinin merkezi olan Afyon'da 5 yıldızlı bir termal tatil köyü kuruyoruz. Sizleri de bu projemizi değerlendirmeye davet ediyoruz. Hamam odalı,1+1 studyo daire (78m2), Standart villa (150m2) ve VIP villa (160m2) seçeneklerimiz bulunmaktadır. Tesisimizde her türlü sosyal aktivite ve fizik tedavi ünitesi bulunmaktadır. Ömür boyu tapulu olarak yılda 10 günlük dönemleri halinde kullabileceğiniz devremülkleriniz ihtiyacınız olan her türlü eşya ve donanımlarla hazır olacaktır. Peşin ve 36 ay vade seçeneklerimiz bulunmaktadır. Arzu ettiğiniz takdirde sizlere tesis inşaatımızı gezdirebiliriz. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.. Burak Yüce Yönetici Danışman/ Ankara *** *** ** 96 burak_yuce@hotmail.com www.ozultermal.com

1 cevap
Cevaplar (1)

teşekürler

4 Ocak 2010 19:19