TS
Soru Sahibi
14 Ağustos 2007 19:07

merhaba Elif hanım,1995 doğumlu oğlumu marmara Ü.diş hekimliği fak.götürdüm

merhaba Elif hanım,1995 doğumlu oğlumu marmara Ü.diş hekimliği fak.götürdüm.dişlerinde yamukluk ve çürük var dolğu gerekiyor.ancak 5 yıl sonraya gün verdiler.Elif hanım bekleyeyimmi başka bir yeremi götüreyim ve nereye götürebilirim?acaba ne kadar ücret gidertahminen . ne yapmamı tavsiye edersiniz teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Elif Gündüz
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Çürük dişlerin tedavileri mutlaka biran önce yapılmalıdır. 12 yas ortodontik tedavi için uygun bir yaştır. Hastaneler dışında yapılan ortodontik tedaviyi maalesef sigorta kurumları karşılamamaktadır. Özel muayenehanelerde yapılacak tedavi bedeli uygulanan tedavi içeriği ve kullanılacak materyale bağlı olarak değisiklik gösterir. Selamlarımla

21 Ağustos 2007 13:05