GY
Soru Sahibi
5 Haziran 2011 21:19

implant yaptırmak istiyorum ve biliyorsunuz ki konu diş olunca insan yaptır

implant yaptırmak istiyorum ve biliyorsunuz ki konu diş olunca insan yaptıracağı doktor açısından endişeleniyor . Bu konuda doktor seçmemde bana nasıl tavsiyeleriniz olur. acil cevabınızı bekliyorum ve önerdiğiniz kişiler de varsa asla hayır demem . çünkü inanın insanı diş konusu çok rahatsız ediyor, zamanında sağlam dişime uyguladıkları tedavi sonucu kanal yapıldı şimdide korkuyorum.şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Elif Gündüz
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Ofisimi arayıp gerekli bilgileri alabilirsiniz, *** *** ** 15 --*** *** ** 45 Saygılarımla

10 Haziran 2011 14:09