ÇD
Soru Sahibi
7 Ocak 2012 15:37

cdiş beyazlatma hakkında

merhaba elif hanım. öncelikle iyi çalışmalar diliyorum. benim sorum diş beyazlatma hakkında. evde yapılan diş beyazlatma nasıl oluyo, neler kullanmam gerekiyo? bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. tekrardan çok tşk ederim. iyi çalışmalar...

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Elif Gündüz
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Merhaba. Evde dahi beyazlatma yapsanız yine dishekiminizin tavsiyesi ve kontrolu altında yapmanızı oneririm. Dis beyazlatması kimyasal bir islem oldugu icin oncelikle dislerinizde çürük ve ileri dişeti çekilmesi olmaması lazım. Aksi takdirde beyazlatma işlemi sırasında şimşek cakar tarzda agrı sikayetiniz olur. Yine beyazlatma ajanları disetinize sızarsa beyaz yanık odakları olusturabilir. Piyasada satılan market ve eczanelerdeki beyazlatma ürünleri oldukca güclü. O sebeple bu islemi evde dahi uygulayacak olsanız dishekiminizin kontrolunde olmasını tavsiye ederim. Saglıklı ve güzel günler dilerim.

10 Ocak 2012 14:34