PA
Soru Sahibi
3 Mart 2010 16:20

MERHABA DR.CELAL ÖZARCA YAKLAŞIK BİR SENE ÖNCE DİŞ ETİ AMELİYATI OLDUM. Dİ

MERHABA DR.CELAL ÖZARCA YAKLAŞIK BİR SENE ÖNCE DİŞ ETİ AMELİYATI OLDUM. DİŞ YAPIMIN ÇOK SIKIŞIK OLMASI YÜZÜNDEN ARALARINDAN BİRİKEN YEEK ARTIKLARI YÜZÜNDE KOKULAR OLUŞMUŞTU.VE ŞİMDİ AYNI SORUN BAŞLADI AYRICA DİŞ ETLERİMDE AFLAR ÇIKAMAYADA BAŞLADI BİRİ İYİLEŞMEDEN DİERİ TÜRÜYOR DEVAMLI YARA VAR AĞZIMDA.TEKRAR AMİLAT OLMAK İSTEMİYORUM İKİ GÜN KENDİME GELEMEMİŞTİM ÇÜNKÜ DİŞ İPİDE ÇOK RAHAT KULLANAMIYORUM. BAŞKA NE YAPABİLRİM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER İYİ ÇALIŞMALAR.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sn Aynur peksayilir dis eti ameliyatinizi umarim dis eti uzmani meslektasimiz yapmistir cunki daha iyi netice alinir agzinizdaki aftlar ile dis eti sorununuzu birbirine karistirmayin ayri teshislerdir .sizin hem periodontolog (Dis eti uzmani)na hemde aftlar ile ilgili cildiye mutehassisina gozukmeniz lazim.Uzaktan ancak bu kadar yardimci olabilirim gecmis olsun ihmal etmeyin saygilarimla.

3 Mart 2010 16:29