YM
Soru Sahibi
16 Haziran 2010 17:13

Benim Çenemin sol tarafında kis cıkması nedeni ile çene kemiğim alındı.Bu n

Benim Çenemin sol tarafında kis cıkması nedeni ile çene kemiğim alındı.Bu nedenle diş yaptıramıyorum birçok doktora başvurdum diş yapılmaz dediler.Acaba sizden ricam dis yaptıra bilirmiyim. Ameliyatım 27 sene önce gerceklesmısti.Ne Yapmam gerekiyor acaba diş yapıla bilrimi simdiden size teşekür ederim bu arada yaşım 44.

2 cevap
Cevaplar (2)

Sn Medine Yar ceneniz derken alt cenemi ust cenemi belirtmemissiniz lutfen biraz daha detayli bilgi istiyorum kemik alinan bolge onmu arkami o cenede kac adet disiniz var bana yazarsaniz bilgi aktariminda bulunacagim tesekkur ederim.

16 Haziran 2010 17:41
YM
Soru Sahibi

alt cenem sol ön taraftan altta yedi diş üstte sekiz diş fakat bu dişlermn bir coğu cürük yani birde sol kullağımın az altında şişlik var bu şişlik 10 senedr var bu şişlikden dolayı öncekulağım sonra başıma bir ağrı saplanıyor. bu ağrı 3 gün sürüyor ve ağrım cok oluyor.bu ağrı başlayınca kulağımın arkasındaki şişlik şişiyor. ağrı kesilince şişlikte iniyor. cevaplarsanız cok sevinirim teşekkür ederm.. saygılarımla..

27 Haziran 2010 00:22

Sn Medine hanim panoramik rontgen cektirip cene cerrahina gostermenizi tavsiye ederim saygilarimla.

30 Haziran 2010 18:23