HB
Soru Sahibi
29 Haziran 2010 08:53

merhaba doktor bey ben 29 yaındayım bir süredir yemek yerken ,ağzımı açarka

merhaba doktor bey ben 29 yaındayım bir süredir yemek yerken ,ağzımı açarkan ,esnerken çenemde kıtlama oluyor ilk zamanlar önemsemedim ancak bu aralar sıklaştı hangi bölüme başvuracağımı bilmiyorum bi arkadaşım diş doktoruna gitmemi önerdi bana yardımcı olurmusunuzTEŞEKKÜRLER

1 cevap
Cevaplar (1)

Sn Buket hanim durumunuz ile ilgili yer capa dis hekimligi fakultesinde cene cerrahisinde gnatoloji servisi bulunmaktadir en dogru adres burasidir .Gittiginiz zaman netice alinabilecek bir yerdir saygilarimla.

2 Temmuz 2010 13:37