KA
Soru Sahibi
12 Haziran 2010 11:49

Merhaba Doktor Bey, alt büyük azı dişime kompozit dolgu yapılmıştı. Çiğneme

Merhaba Doktor Bey, alt büyük azı dişime kompozit dolgu yapılmıştı. Çiğneme sırasında ağrı meydana geldiği için diş hekimine tekrar gittim. Diş hekimi, iki ihtimal olabilir; dişten ve diş etinden kaynaklanabilir dedi. Diş etini bir el aletiyle temizledi. Böyle bir uygulama var mı? Şimdi evham yapmaya başladım. İyileşmesi için diş etine bir şey yerleştirmiş olabilir mi? Bu mümkün müdür? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sn Ahmet kartaloglu muhtemelen dolgu olmadan once o bolgeyi tam kullanamadiginiz icin disinizin etrafinda dis taslari kiraclenmeler olabilir meslektasimiz onlari el aletiyle tek seferde temizlemis olabilir veya dolgunun seffaf bir sekilde dis etine tasan kismi olabilir evham yapmayin onlari temizlemistir dis etlerinizin o kisimlarini fazla darbeli olmiyacak sekilde masaj yapar gibi fircalayin her sey istediginiz gibi olacaktir gecmis olsun tahsil hayatinizda basarilar.

12 Haziran 2010 15:00