DM
Soru Sahibi
10 Nisan 2011 12:56

merhaba,doğum kontrol hapları ilk kullanımda koruma sağlar mı? ben 10 gündü

merhaba,doğum kontrol hapları ilk kullanımda koruma sağlar mı? ben 10 gündür kullanıyorum 1 nisanda başladım ve bugün 10 nisan. 1mayısda düğünüm var. ara vermeden 1 mayısa kadar kullansam yasmin hapı tam koruma sağlarmı hocam?

1 cevap
Cevaplar (1)

öncelikle hiç bir yöntemin hiçbir zaman %100 koruma sağlamayacağını genel çerçeve olarak belirttikten sonra adetin birinci günü başlanmış doğum kontrol hapının düzenli kullanıldığında tam koruma sağlayacağını söyleyebiliriz...

10 Nisan 2011 13:03