CU
Soru Sahibi
6 Haziran 2011 18:47

merhaba Adana ilinde bankada güvenlik görevlisi olarak çalışmaktayım işim g

merhaba Adana ilinde bankada güvenlik görevlisi olarak çalışmaktayım işim gereği sürekli ayaktayım belli bir sire sonra ayaklarımda yanma hissediyorum tabanlarım yanıyor gibi oluyo ve dinlenip oturmaya çekiliyorum yanma devam ediyor ne dersiniz benim bu durumuma teşekkürler şimdiden iyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)

Toplardamar sisteminde bir yetersizlik, dolaşım bozukluğu olabilir. Durumun anlaşılması için kalp-damar cerrahisine başvurabilirsiniz. Bu durumda, uzun süre ayakta kalmak sakıncalıdır. Ayaktayken ileri geri yürümek bir çözüm olabilir ya da özel basınçlı çoraplar giyebilirsiniz. Bazı ilaçlar da yardımcı olabilir. Sık sık ayaklarınızı uzataıp dinlenmelisiniz. İş değiştirmeniz bile düşünülebilir...

6 Haziran 2011 20:04