KE
Soru Sahibi
2 Şubat 2011 14:28

merhaba candan hanım ben 16 yaşındayım..adet sancı normaldan daha fazla olm

merhaba candan hanım ben 16 yaşındayım..adet sancı normaldan daha fazla olmaya başladı.Belimde karın bölgemın bıraz assagısında cok fazla agrı oluyor...ve adetliyken banyo yapmak zaralımı..cevabınız için şimdiden tesekkür ederım

1 cevap
Cevaplar (1)

Sevgili Ebru, Şikayetlerine yönelik olarak bazı kan tetkiklerinin (tam kan,hormonlar gibi) ve ""Pelvik Ultrasonografi"" denen tetkikin (yumurtalıklarındaki olası kistlerin veya fizyolojik değişikliklerin tespiti için) yapılması uygun olacaktır. Bu doğrultuda bir Kadın-Doğum uzmanıyla görüşmeni öneririm. Geçmiş olsun dileklerimle... Uzm.Dr.Candan OFLUOĞLU

16 Şubat 2011 13:41