UM
Soru Sahibi
29 Ekim 2010 09:33

Merhaba, Ben 38 yaşındayım.Yüzümde özellikle burun çevresinde çok fazla si

Merhaba, Ben 38 yaşındayım.Yüzümde özellikle burun çevresinde çok fazla siyah nokta ve çok genişlemiş gözenekli bir cildim var.Yakından bakıldığında cilt çatlamış gibi duruyor.Green Peel ile ilgili araştırma yapıyorum.Bu yöntem,benim sorunlarımı çözer mi?Bilinen yan etkileri nelerdir? ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER. Saygılarımla Mert UYSAL

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Aytürk Aydın
Pratisyen Hekimlik

green peel bitkisel kaynaklı bir yöntem olduğu için denenebilir.olası allerji dışında bir yan etkisi yok.ancak dikkat edilmesi gereken durumlar vardır.

29 Ekim 2010 14:59