DM
Soru Sahibi
8 Nisan 2011 14:14

merhaba, 1 mayısta düğünüm var ve adetim düğünüme denk geliyor. bu nedenle

merhaba, 1 mayısta düğünüm var ve adetim düğünüme denk geliyor. bu nedenle 1nisanda başlayan adetimin ilk günü korunma amaçlı yasmin hapını kullanmaya başladım.bugün 8 nisan ve halen kanamam var az da olsa.bu normal mi? birde hapı ara vermeden kullanırsam düğün gecemde kanamayı geciktirmiş olurmuyum?1 mayıs için ek korumaya gerek varmı?

1 cevap
Cevaplar (1)

Kanamanızın devam ediyor oluşu önemli bir sorun sayılmaz ancak sonraki dönemlerde de böyle olması sorun oluşturabilir. Son tableti 21 Nisan'da aldığınızda 2-3 gün içerisinde adetinizin başlaması beklenir (yani doğal döngünüzden daha erken olması beklenir) ve 1 Mayıs'a kadar bitebilir ama ara vermeden devam etmek de bir seçenektir...

9 Nisan 2011 21:49