PS
Soru Sahibi
10 Haziran 2019 19:22

Meniskus yırtığı ve eklem darlığı

Selam.hocam.medial meniskus ön boynuz normal olup.korpus ve arka boynuzda Grade 1dejenerasyon bulguları gozlenmektetir.hocam Bacagim tam açılmıyor dizim bükük kalıyor.sebebi nedir

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Murat Kezer
Ortopedi ve Travmatoloji

Merhaba Selma hanım Diz ekleminde takılma veya kilitlenme menisküs yırtığı haricinde eklemin diger yapılarından kaynaklanabilir. Ayrıntılı bir muayene ve Mr görüntülerinizin incelenmesi gerekir. Geçmiş olsun Saglik günler dilerim

11 Haziran 2019 00:02
PS
Soru Sahibi

Hocam mr.sinuclarinin tanısını size yazdım.bu tanıda belli olmuyormu eklemlerimde ne olduğu

15 Haziran 2019 00:53
Op. Dr. Murat Kezer
Ortopedi ve Travmatoloji

merhaba selma hanim MR raporuna gore bu şikayetlerinize sebep olacak onemli bir şey yok.

17 Haziran 2019 11:50