AA
Soru Sahibi
27 Haziran 2021 09:52

Memede sertlik

Merhabalar.. ben 28 yaşında bir bayanım. Geçen akşam birden bire sol göğsümde ağrı ve ağırlık hissettim. Sağ memeye bakan tarafta. Elimle baktığımda aşırı sertti. Memeyi Saat gibi düşünürsek meme başından itibaren 3 parmak genişliğinde saat 6-12 yönünü kaplıyordu. çok endişelendim. Ama sabah oldu sertlik ve kapladığı alan azaldı. 2. Günde biraz azaldı. Şuan 3. Günü bayağı azAlma var. Kapladığı alan Saat 10-12 yönünde. Sizce önemli birşey midir. Adetimle alakalı desem ona da 2 hafta vardı daha. Daha önce hiç böyle birşey yaşamadım. Neden olmuş olabilir. Kötü birşey olsa küçülürmüydü ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Enver İhtiyar
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

Endişelenmeyin Fibrokistik değişiklikler olabilir ancak kesin birşey söyleyebilmek için musyene olmanız gerekir Geçmiş oldun

27 Haziran 2021 09:56