SA
Soru Sahibi
13 Aralık 2021 18:04

Lipom ve antibiyotik

Meraba bugün sol kürek kemiğinin üstünde kas kısmında bir lipom olduğunu öğrendim genel cerraha gidicem ama antibiyotik başladım ağrı var biraz antibiyotik iyi gelirmi yakın zamanda kovid atlattim 45 gün önce

3 cevap
Cevaplar (3)
Prof. Dr. Enver İhtiyar
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

Antibiyotiğe gerek yok ağrınız olursa ağrıkesici yeterli bir an öncede bir cerraha müracaat ediniz geçmiş olsun

13 Aralık 2021 19:14
SA
Soru Sahibi

Kıymetli yanıtınız beni onure etti sayın hocam..2 gün önce çıkmıştı bu bahsettiğim lipom bugün yüzde elli küçülmüş ödem olması muhtemel biseydi sanirim çok hafif ele gelirligi kalmış yinede gitmem gerekirmi cerraha biraz beklesemmi..birde covid bunlari yaparmi vucutta şimdiden teşekkürler

14 Aralık 2021 18:37
Prof. Dr. Enver İhtiyar
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

Kovit böyle birşey yaparmı bilemiyorum ama sırtınızdaki oluşum küçülmüşse lipom değilde bir enfeksiyon olma ihtimali daha fazla Gine’de bir cerraha görülmenizde fayda var geçmiş olsun

14 Aralık 2021 19:09
SA
Soru Sahibi

Mutavaziliginiz ve almis olduğunuz prof kimliğine rağmen bukadar insana önem verir olmanız tip bilimi adına beni umutlandırdı.. çok teşekkür ederim Sayın hocam

15 Aralık 2021 08:28
Prof. Dr. Enver İhtiyar
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

Ben teşekkür eder saygılar sunarım görüşmek üzere

15 Aralık 2021 08:52