ÖE
Soru Sahibi
21 Mayıs 2021 15:03

Meme ucu içe çökük

Merhaba hocam benim bir göğüs ucum içe dönük fakat şu sıralar biraz daha içe çöktüğünü fark ettim. Yanlarında kahverengi kabarcıklar var. Geçen yaz biraz kanadı. Geçen gün farkettim alt kısmında pembemsi ufak şişlik var. Ve akıntı oluyor. O akıntı kuruyor. Bunun sebebi ne olabilir ? Açıkçası netten biraz bakınınca endişelendim. Beni aydınlatabilir misiniz ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun Turkiye de meme ile ilgili hastalıklara genel cerrahi branşı bakmaktadır Bir genel cerrahi polikliniği başvurun lütfen

23 Mayıs 2021 00:43