KC
Soru Sahibi
21 Eylül 2021 08:06

Göğüs agrısı

Merhaba kolay gelsin hocam 1 hafta önce göğsümün ortasına darbe aldım derin befes alırken hafif can acıtıyor öksürürken zorlanıyorum gece sırt üstü yatarken agrı oluyor kas gevsetici ilaclar jeller kullandım ama 1 haftadır gecmedi ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz hocam

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun 1 hafta boyunca ilaç tedavisine rağmen düzelmeyen ağrılarda kemik ile ilgili bir yaralanma meydana gelmiş olabilir. Göğüs cerrahisi polklinik kontrolu öneririm. Tekrar geçmiş olsun.

24 Eylül 2021 08:15