MM
Soru Sahibi
2 Kasım 2021 01:07

Çok şiddetli Ağrılar geçmiyor

Merhabalar sırtta 7cm büyüklüğünde 22mm kalınlığında oluşan kitlenin ağrıları çok şiddetli olduğundan verilen ilaçlarla ağrılara hiç bir sonuç alamıyoruz.İstenilen pet sonucu çıkmadığından ağrıları nasıl dindirebiliriz? bu konuda yardımlarınızı rica ediyoruz. Ağrılara nasıl çare olabilinir ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun. Pet ct sonucunuz çıkıp gerekli müdahale(cerrahi veya Kemoradyoterpi) yapılana kadar hap şeklinde ağrı kesicilere ek olarak ağrı bantları veya uygun ise o bölgenin sinir blogu ile uyuşturulması yapılabiliyor. Algoloji (ağrı polikliniği) ne başvurabilirsiniz.

2 Kasım 2021 01:51