DA
Soru Sahibi
18 Ağustos 2021 11:27

meme kontolleri

Merhaba Beyza hanım ben 25 yaşındayım mememde fibroadenomlarım mevcut ve 6 senedir 6 ayda 1 kontrollerime gidiyorum. 20 li yaşlarda ufak büyümeler oldu şuan da boyutları sabit. MR a da girdim fibroadenom dendi ama biyopsi olmadım. size sormak istediğim şey şu ; 6 yıldır sabit olan bu kitlelerin kanser olma ihtimali varmıdır ? ve 6 ayda 1 her kontrolüme endişe ve korkuyla gidiyorum. 6 ayda 1 kitle çıkar mı meme de ? ailemde öyküm yok. kolay gelsin teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Beyza Özçınar
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

Kanser olma ihtimali sıfıra yakın ancak düzenli kontrollere devam etmelisiniz.

19 Ağustos 2021 17:37