ön
Soru Sahibi
22 Nisan 2017 17:11

lys hakkında bilmek istedigim

hocam s.a ben lys ögrencisiyim mf hazırlanıyorum.bu sene sizce sınav nasıl olur? ygs gibi zorlucaklar mı. bide ben geçen sene mfden 7.5 net yapmaamla 172 aldım.sizce brj geçmem için kaç net gerekli? hocam obp60. ve benim ham sıralamam 300 binse obp eklennce 360 bin oluyor buna sebep olan ne?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Nilüfer Hanım; Sınavın Kolaylığı ve Zorluğu Herkes İçin Geçerlidir O Nedenle Çalışmalarınızı ve Motivasyonunuzu Konu Bitirme Daha Fazla Soru Çözme İle Harcamalısınız Diğer Şekilde Düşünceler Motivasyonunuzu Düşürecektir. Kalan Günler Nasıl Değerlendirebilirsiniz ve Neler Yapılmalı Diye Bakındıgında En Çok Net Çıkartacgın Konuları Öncelikli Hale Getirme ve Çalışma Temposunu Artırmayı Tavsiye Ederim.

5 Mayıs 2017 20:20