KY
Soru Sahibi
31 Ekim 2019 17:28

Anne çocuk ilişkisi

Merhaba, Eşimle ayrılık sürecindeyim.16 aylık bir oğlum var ve ayrı evlerde yaşamaya başladık. Ben kendi ailemle yaşıyorum oğlumla ve iş hayatıma geri döndüm. Oğlumun benden uzaklaştığını fark ediyorum. Anneme daha düşkün sanki annesi o gibi davranıyor. Bakıcımız var ve bakımını o yapıyor. Ben cana yakın sevgisini fazlası ile gösteren bir anneyim Her akşam veya hafta sonları birlikte zaman geçiriyorum Oyun oynayıp onunla konuşuyorum Bu durum beni çok üzüyor Nasıl ilerlemeliyim:(

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Bu Konuda Ebeveyn Danışmanlığı İle Boşanma Süreci ve sonrası İçin Destek Sağlayabiliriz. Randevu ve Detaylı Bilgi İçin *** *** ** 96 Telefondan Ulaşabilirsiniz.

31 Ekim 2019 19:24