EC
Soru Sahibi
7 Mayıs 2021 07:49

Lustral yan etki

Hocam iyi günler. Yaygın anksiyete bozukluğu sebebiyle doktorum lustral 50mg yazdı. 1 haftadır kullanıyorum. İlacı kullanmaya başladığımdan beri sanki kendimi daha çok mutsuz hissediyorum bu da ilacın ilk kullanimindaki yan etkilerinden olabilir mi?

1 cevap
Cevaplar (1)

Mutsuz hissetmeniz ilacın yan etkisi değil; ilacın yapacaklarını henüz sergileyemediği erken dönemde rahatsızlığın sürüp giden belirtisi (ilaç daha rahatsızlıkla mücadele halinde yani)...devam edin; tanı doğruysa 3-4 hafta sonra işler düzelir...

7 Mayıs 2021 08:03