ÖB
Soru Sahibi
23 Ekim 2017 09:16

Kuyruk kemiği ağrısı

Merhaba hocam; ben 19 yaşındayım 2015 yılında. Merdivenlerden yuvarlandım Ambulansla hastananeye kaldırıldım. Bacak ağrım çok olduğu için kuyruk kemiğimi fark edemedim bacaktan röntgen çekildi lifler zedelenmiş dediler. Eve geldim 15-20 gün sonra oturuyorum sanki bir şey batıyor.ağrım oldu özele gittim. Belimden röntgen çekti kuyruk kemiğine ufak çatlak var dedi. Emir çektiktirdi emar temiz dedi hap verdi minder verdi bir müddet sonra geçti. Şimdi tekrardan kuyruk kemiğim otururken yatarken lavaboda çok ağrıyor sizce ne yapmalıyım. Ne olabilir ..

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kader Keskinbora
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Koksidini denilen bir ağrı tipi bu. O bölgeden enjeksiyon yapıyoruz. Sizi bayağı rahatlatır

23 Ekim 2017 12:18