ZA
Soru Sahibi
28 Ocak 2020 17:56

Anestezi sonrası ağrı

Hocam Merhaba, ben 2 hafta önce belden aşağı uyuşturularak sezaryen oldum. Ancak kalçamın üstünde sertleşme var hocam. İğnelerin yapıldığı yerde , kan testi yaptık enfeksiyon iltihap gibi bir şey yokmuş . Serteşen yer çok ağrı yapıyor. Neden olmuş olabilir hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kader Keskinbora
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Merhaba öncelikle lomber MR çektirin.

29 Ocak 2020 08:51